Basic Attention Token (BAT) Coin Nedir?

Basic Attention Token (BAT) Coin Nedir?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·18:26 Ekim 22, 2021

Basic Attention Token (BAT) Coin Nedir?

Basic Attention Token (BAT) coin reklamcılık alanında kullanılan bir para biri olarak dikkat çekmektedir. Bu yüzden dünyaca ünlü Mozilla ve Netscape kurucuları tarafından kurulmuştur. Her kesimin kazançlı çıkacağı bir reklamcılık faaliyeti olarak gelişim göstermesi hedeflenmektedir. Ethereum ağına bağlı olarak geliştirilmiştir. Token almak istediğinizde ülkemizde de resmi olarak faaliyet gösteren platformları kullanarak, aktif ve resmileşmiş üyeliğinizle işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Tokenlerinizi cüzdanınızda kısa sürede biriktirmeniz kolay bir şekilde mümkün olabilir.

Basic Attention Token (BAT) Coin Nasıl Alınır?

Türkiye’de Basic Attention Token (BAT) coin satın almak için teknik bir bilgi gerekmeden güvenli piyasalardan alım yapılması mümkün olmaktadır. Şirketin özel internet tarayıcısı olan Brave üzerinden alınması mümkün olmaktadır. İsterseniz Binance gibi platformlardan da kolay bir şekilde bu kripto para çeşitlerini satın alabilirsiniz. Gereksiz reklamları önlemek ve adil reklam gelirleri oluşturmak istediğinizde bu cinleri kullanabilirsiniz.

Nasıl Gönderilir?

Madenciliği yapılmayan bu para birimlerinin büyük miktarı şirket tarafından üretilmiştir. Basic Attention Token (BAT) coin almak için farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Binance gibi platformlar üzerinden de satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Reklam verenlerin harcamalarını doğru bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamak için kazanç elde etmeniz mümkün hale gelecektir. Dijital reklamcılığın verimliliğini arttıracak en önemli kripto paralardan olan bu coin reklam dünyasının takibi altında gelişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 1 ayda ikiye katlanan bir ivme kaydederek yatırımcılarına kazanç elde etme şansı vermiştir.

Basic Attention Token (BAT) Nasıl Kullanılır?

Dijital bir varlık olarak Basic Attention Token (BAT) coin çeşitleri özel bir tarayıcı eklentisi kullanarak çalışmaktadır. Kullanıcılar 1-5 saat arasında en fazla görüntülecek reklam sayısını seçme şansına sahiptir. Bu yüzden daha sade bir kullanım söz konusu olduğunda reklamlara ek olarak özel reklamları da sisteme eklemek mümkün olmaktadır. Engellenen reklamlara karşılık Brave Ödüllü reklamların gösterilmesi söz konusu olabilmektedir.

Basic Attention Token (BAT) Kazanma

Basic Attention Token (BAT) coin kazanma konusunda çözüm bulmanızı sağlayacak birçok çalışma için tarayıcıların nerede ve ne zaman harcadığını tahmin etmenizi sağlayan ödüllerle kazançların artması söz konusu olacaktır. Reklamcılar yaptıkları harcamayla daha kapsamlı bilgiler elde edilmesiyle kazanç elde edilebiliyor. 1,5 milyarlık BAT miktarının 1,4 milyarı aktif olarak dolaşım sağlıyor.

Yorum yaz