Hamster (HAM) Coin Analiz

Hamster (HAM) Coin Analiz

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·04:34 Ekim 12, 2021

Hamster Coin Nedir?

Dogecoin'in öncüsü olarak karşımıza çıkan, dünyaca ünlü iş insanı Elon Musk'tan yeni bir atılım olarak bir Coin geldi. Elon Musk bu gece bazı kripto borsalarında listelenecek olan Hamster Coin'i sosyal medya üzerinden ilan etti. Peki, Hamster Coin nedir? ve nasıl alınır?

Sosyal medyada gündeme gelen bahsi geçen coin için 'Hamster Coin nedir?' sorusu yaygın şekilde merak ediliyor. Bu projeyi daha yakından tanımak amacıyla öncelikle projesinin ayrıntılı şekilde incelenmesi gerekir. Hamster token, merkezi bulunmayan bir kripto para birimi olarak bilinmektedir. Ayrıca, Binance Smart Chain ağı üzerinde çalışır. CoinMarketCap üzerinde Eylül 2021 tarihinden itibaren yer almaya başlayan Coin, bu sebeple oldukça yeni bir altcoin olarak karşımıza çıkar.

Hamster Coin Kaç TL?

Hamster token, merkezi bulunmayan bir sistemdir. Ayrıca, Binance Smart Chain ağı üzerinde çalışan bir kripto para birimi olarak da bilinir. CoinMarketCap üzerinde Eylül 2021 tarihinden itibaren yer almaya başlayan yaygın bir sistem ağıdır.

Hamster Token, BSC’de oluşturulan merkezi olmayan meme belirteci olarak karşımıza çıkar. Ham tokeni diğer meme belirteçlerinden ayıran özellikler bulunur. Bu özellikler, pazarda daha güçlü ve güvenli olmasını sağlar. Hamster’ın amacı, dünyanın her yerinden kullanılabilecek bir jeton olma amacı taşır. Hamster Token ilk olarak CoinGecko ve CoinMarketCap listelerinde karşımıza çıkmıştır. Hamster coin, birçok kripto para piyasasında gelenekselleşen yöntemler yardımı ile kolaylıkla alınabilir.

Hamster Coin kaç TL? yaklaşık 1 TL den işlem görür

Hamster Coin Ne Kadar?

Hamster coin ne kadar? sorusuna, 0.000000034608 dolar seviyesinden işlem görmektedir, cevabını verebiliriz. Hamster Coin tam şu saatte $0.00000001766 dolar seviyesinde işlem görmektedir.0.0000001175 seviyesinde ilerlemeye devam etmektedir. Coin, son olarak yüzde 45,80 değer kazanması ile öne çıktı. Türk Lirası olarak ise Hamster Coin 0,00000012 Türk Lirası değerine sahiptir

Hamster Coin Hangi Borsada Alınır?

Hamster Coin merkezi bulunmayan bir kripto birimi olarak piyasalarda yerini almıştır. Binance Smart Chain ağı üzerinde çalışan sistem yeni yeni gelişmektedir. Eylül 2021 tarihi itibarıyla CoinMarketCap üzerinde yer almaya başlayan uygulama, Elon Musk tarafından piyasaya sürülmüştür.

Hamster Coin Geleceği

Uzmanlar tarafından yapılan açıklama ışığında, bitcoin olarak değer kazanacağını söyleyebiliriz. Genel olarak, yarı yarıya bir artış göstermektedir. Trend olma olasılığı da oldukça yüksektir. Yatırımcılar, bu konuda oldukça şanslıdır. Çinlü gün geçtikçe daha fazla değer kazanmaktadır.

Hamster coin geleceği, genel olarak iyi görülmektedir. Sosyal medyada da çokça konuşulan Hamster Coin hakkında sorulan bir diğer soru, 'Binance'da olacak mı?' sorusu olarak karşımıza çıkar. Hamster kripto para projesini daha yakından tanımak isteyebilirsiniz. Bu amaçla öncelikle projesini incelemeniz gerekiyor. Hamster Coin, merkezi bulunmayan bir sistemdir ve Binance Smart Chain ağı üzerinde çalışmaya devam eden bir kripto para birimi olarak tanımlanmaktadır.

Yorum yaz