Harvest Finance (Farm Coin) Nedir Projeleri Nelerdir?

Harvest Finance (Farm Coin) Nedir Projeleri Nelerdir?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·06:30 Eylül 7, 2021

Farm Coin Harvest Finance yani kişilerin zamandan ve işlem ücretlerinden tasarruf yapabilmesini sağlayan açık kodlu sözleşmelerden biri olarak kullanılır. Sözleşmenin ve platformun yerel tokeni Farm’dır. Finans sektörüne yenilik getiren Farm, merkeziyetsiz finans projelerini 7/24 izlemektedir. Düzenli gelir toplar, gas ücretlerini öder, fonları fırsatlar arasında taşır. Üst düzey güvenlik önlemlerine sahip olmasıyla bilinen Farm istenmeyen kişilerin platformlara girişini engeller.

Harvest Finance (Farm Coin ) Nedir?

Farm işlem ücretlerinden tasarruf sağlayabilmek amacıyla akıllı sözleşmeler sunan Harvest Finance’nin yerel kripto para birimi olarak kullanılmaktadır. Harvest Financeçiftçilik mesleği ile uğraşan kişilerin ekim ve hasat zamanları için verimli olabilecek platformları bulabilmesini sağlayan merkezi olmayan bir platformdur. Çiftçilik yapmak için uygun olabilecek yer belirlendikten sonra sistem otomatik olarak verimi artırmaya yönelik olarak en iyi çiftçilik yöntemleri kullanır. Haechi Audit ve PeckShield tarafından denetlenen Farm sistemsel sorunlarını denetlemeler aracılığı ile düzeltmeye çalışmaktadır. Pasif gelir sağlamaya yönelik olan Farm Token verimli birkim sunmaktadır.

Farm token sahip olduğu avantajları ile tercih edilen coinlerdendir. Merkeziyetsiz finans faaliyetlerini izlemek, yapılan analiz faaliyetlerini görmek isteyen kişiler genellikle Farm Token aracılığı ile işlem yaparlar.

Yorum yaz