Rain Kripto Para Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Rain Kripto Para Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·13:25 Ekim 31, 2021

Rain Kripto Para Uygulaması Nedir?

Rain kripto para borsası son zamanlarda popüler olmaya başlamış güvenilir borsalardan birisidir. 50’yi aşkın ülkeden yatırımcıların bulunduğu rain kripto para, lisansa sahip olan güvenilir bir kripto para platformu ve kripto para muhafaza etme şirketidir. Merkez Bankasından “Kripto para komisyoncusu” olarak lisans olan Rain, üst düzey siber güvenlik yöntemleri ile güvenliği hat safhada tutar.

Platformdaki tüm yatırımcılara bitcoin, ethereum, XRP ve litecoin alım-satım imkanı sunan Rain, mobil uygulamaları sayesinde kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Genel olarak sistemde Orta Doğu standartlarındaki fiyatlar tabiidir. Bu sayede platformda yatırımcılara %1.5 oranına kadar komisyon oranları sunulur.

Güvenilir Rain Mobil Uygulaması?

Merkezi Orta Doğu’da Bahreyn’de olan Rain kripto para platformu, CBB yani Bahreyn Merkez Bankası tarafından denetlenerek lisans verilen bir kripto para platformudur. Dolayısıyla da son derece güvenilirdir. Rain platformu üzerinden kripto para satmak ve almak isteyen yatırımcılar Rain yağmur uygulamasını kullanarak tüm işlemlerini kısa sürede ve güvenilir şekilde yapabilmektedir.

Kullanıcılara hızlı ve kolay şekilde kripto para alım-satım işlemleri yapma imkanı sunan Rain yağmur uygulaması; hem android hem de İOS cihazlara uyumludur. Uygulamayı kullanmak isteyen yatırımcılar, Apple App Store ya da Google Play Store marketleri üzerinden ücretsiz şekilde uygulamayı indirebilmektedir.

Uygulamada sadece bir kripto para birimi değil bitcoin ve benzeri gibi birçok birim ile alım ve satım işlemleri yapmak mümkündür. Üst düzey siber güvenlik önlemleri sayesinde tüm yatırımcıların bitcoin varlıkları güvenli bir şekilde muhafaza edilir.

Yorum yaz