Squid Game Token Piyasalarda İşlem Görmeye Başladı

Squid Game Token Piyasalarda İşlem Görmeye Başladı

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·20:25 Ekim 25, 2021

Squid Game token ile kripto dünyası şimdi dizinin popülerliğinden yararlanıyor. Netflix’te yayınlanan ve kısa sürede dünyaca ünlenen Squid Game dizisi hayranlığı kripto piyasalarına da sıçradı. Üstelik dizinin token’ı Türkler tarafından piyasaya sürüldü ve kısa zaman içerisinde önemli artışlar kaydetti.

Squid Game Token Nedir?

Squid Game token ünlü diziden hareketle kripto piyasalarına sürülmüş bir projedir. Binance Akıllı Zinciri kapsamında her işlemde otomatik olarak statik ödüller sunan bu proje özellikle dizinin popülerliği yüzünden geniş kesimler tarafından ilgi çekmeyi başardı. Squid Game token al seçenekleri projenin duyurulmasından sonra kısa süreler içerisinde gündeme girdi.

Ayrıca Squid Game token projesi kapsamında aynı zamanda oyun oynayarak da ETH kazanılacağı ifade ediliyor. Squid Game token Binance Smart Chain teknolojisi ile üretildiği için kullanıcıları tarafından gelişim açısından da potansiyel taşımaktadır.

Squid Game Conmarketcap verilerine göre son 24 saat içerisinde yüzde 159 oranında büyüme yaşadı. Bu kapsamda da işlem hacmini 993,249 dolar kadar yükseltti. Toplam işlem hacmi ise halihazırda 6,665,123 dolar bandında yer tutmaktadır.

Squid Game Fiyatı

Squid Game token fiyat açısından gösterilen ilgiden dolayı son 24 saatte önemli artış yaşadı. Mevcut fiyatı 0.0001371 dolar olarak öne çıkıyor. Squid Game token nereden alınır sorusuna ise şimdilik PancakeSwap V2 ve DODO BSC borsaları olarak yanıt vermek mümkün. Yatırımcılar dizinin popülerliği kapsamında token’a son zamanlarda büyük şekilde ilgi gösterdi. Ancak özellikle belirli bir popülerlik söz konusu olduğunda göz önünde tutulması gereken konu fiyatların ani değişimler yaşayabileceği. Bu yüzden Squid Game token bir fan projesi olarak hayata geçirildiği için kimi uzmanlara göre durum temkinli şekilde görülmesi gerekiyor.

Squid Game Token Ne Vaat Ediyor?

SGT Coin olarak çoktan bilinmeye başladı ve dizinin popülerliği yüzünden hayranlarının da ilgisini çekiyor. Proje yatırımcılar için şunları sunuyor;

  • Squid Game oyunu proje kapsamında çıkmaktadır. Ayrıca oyun ile birlikte ETH kazancı vaat edilmektedir.
  • SGT Coin simgesi tamamen güvenli olduğunu belirtilmektedir.
  • Squid Game oyununu kazanıldığında kasada biriken büyük ETH ödülünü yatırımcının alması hedefleniyor.

Ancak yine de Squid Game token alımı öncesinde projenin popüler oluşundan dolayı ilgi gördüğünü yatırımcıların göz önünde tutması gerekiyor.

Yorum yaz